American Dad!

Sāku savu seriālu sarakstu. Šis alfabētiski ir pirmais, kuru vēlos pieminēt.

American dad

Ņemam amīšu ģimeni, piesviežam pāris neprognozējamus un pilnīgi frīkainus tēlus, pievienojam mazliet atšķaidītu Family Guy līmeņa absurda humoru un American Dad ir gatavs.

American Dad ir animatora Seth MacFarlane animācijas seriāla Family Guy “jaunākais brālis”. Zinātājiem tālāk īpaši skaidrot nav vērts, bet ja iepriekšējais teikums jums neko neizteica, tad žēl. Žēl, jo uzskatu, ka Family Guy noteikti ir viens no vislabākajiem animācijas seriāliem, kāds vien… (te vari pats izdomāt kaut kādu mega salīdzinājumu).

Ja American Dad vērtē komplektā ar Family Guy, tad bez šaubām labākais humors tiek izspēlēts tieši ģimenes cilvēka sērijās, taču tik pat viegli var piemeklēt ne vienu vien amerikāņu tēta sēriju, kura ir spēcīgāka par Seta pirmdzimto.

American Dad līdzīgi kā Family Guy galvenais trumpis (vismaz pirmajās sezonās noteikti) ir sērijas laikā šķietami nejauši izkaisītās ainas, kurās redzamais humors ir no tiem pašiem, pašiem augstākajiem plauktiem. Ar tiem plauktiem es domāju tādu humoru, kas nav īsti ieliekams noteiktos rāmjos: tas ir politnekorekts, melns un visādi citādi tik nelabs, ka abi seriāli ir izpelnījušies konservatīvāko ASV pilsoņu nosodījuma vēstules un cenzūras draudus.

Galveno varoņu komplekts ir ASV animāciju seriāliem klasisks un gandrīz identisks tam, ko var sastapt Family Guy un The Cleveland Show (visjaunākais no Seta radītajiem seriāliem).

Ko es varu ieteikt?

 • ja laiks tev ir dārgs, tad es noteikti iesaku skatīties tikai vienu animācijas seriālu – Family Guy
 • ja Family Guy ir noskatītas visas pieejamās sērijas un organisms prasa vēl, tad American Dad ir laba izeja no situācijas
 • ja Family Guy joki brīžiem ir par traku (ja tā ir, tad tu esi vai nu sieviete vai gejs), tad American Dad varbūt ir saucams par mazliet pieklusētāku un piemērotu tev (bet tikai varbūt)
 • ja laika daudz, skaties abus seriālus un izbaudi tos brīžus, kad tie izmet mazas atsauces viens uz otru

Īsumā

American Dad un Family Guy sērijas laikā ir vairāk kvalitatīvu joku, nekā spēsiet saskaitīt veselas Simpsonu sezonas garumā.

, , , , ,

 • Tas Family Guy, man piemēram riebjās, bet vajadzēs iečekot to American Dad :)

 • bush

  Es domāju, ka ar Family Guy ir jāsaista nevis American Dad, bet The Cleveland Show: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Cleveland_Show Kur galvenajā lomā ir Family Guy pametušais Klīvlends. Un šis seriāls man liekas jau mazliet labāks par Family Guy.

 • bush:

  Radniecīguma ziņā tev taisnība. Klīvlenda šovs varētu būt labs sākums tiem, neko nav dzirdējuši par American Dad vai Family Guy, no otras puses, man gan šķiet, ka Klīvendam vēl tāls ceļš, līdz minēto seriālu līmenim.

 • laasic

  Izskatās pēc kakas, negribas skatīties vien dēļ tām varoņu bildēm.

 • kalsnais

  No muļķikiem visspārdošākais ir Futurama.

 • Family Guy man it īpaši patīk tie jociņi, kad kāds kaut ko atceras un tad tas tiek parādīts. Nu gan jau saprāt, par ko domāju.

 • Es atkal nespēju salīdzināt American Dad ar Family Guy. Man liekas, ka pilnīgi atšķirīgi seriāli. Jaiečeko Klīvlenda šovs. Neesmu vēl redzējis.

 • Jānis`

  Family Guy un American Guy ir neatņemama 1-dienas sastāvdaļa, bet Klīvlendu gan izņēmu no pleilistes jo vienkārši pa daudz. Video pa tēmu http://www.youtube.com/watch?v=hRE0jYaOlzg