Come See Our Latest Creation

iPods.lv/live

Tieši pēc 12 stundām, 20:00 sāksies Apple pielūdzēju šī gada centrālais notikums – preses konference, kurā tiks izsludināts kāds pavisam jauns produkts. Iespējams. Iespējams tas būs datora un mobilā telefona krustojums. Iespējams, ka tiks parādīts jauns iPhone. Iespējams nē.

Skaidri zināms ir tikai tas, ka Apple un Stīvs Džobs līdz šim ir spējis šokēt, gan tos, kas fano par šo zīmolu, gan pretējās nometnes dalībniekus. Ja vienus šokē, tas, ka līdz šim nav radīts ērtāks telefons par iPhone, otri tiek šokēti ar to, ka telefonam nav tradicionālo pogu, klaviatūras, maināmas baterijas utt.

iPods.lv/live ir tā vieta, kur būs iespējams sekot līdzi preses konferencē notiekošajam. Būs iespēja komentēt, diskutēt, strīdēties par šo pasākumu, Apple, iPhone utt. utjp.

Līdz vakaram.

P.S. Latviešu valodā sakarīgākās pārdomas par jauno Apple gadžetu:

, , , , ,

 • Labs!

 • Būs iespējams kkur skatīties tiešraidi no tā pasākuma? Es domāju video :)

 • Video tiek solīts šur un tur, bet drošas ziņas nav. Ja būs video, tad noteikti iPods.lv/live parādīsies saite uz to, vai tas tiks ielikts apskatei, ja tehniski būs tāda iespēja.

  Var parakt no šejienes iespējamos avotus:
  http://www.blogsdna.com/6485/watch-live-coverage-of-apple-event-on-27th-january-2010-online.htm

 • … es ar muguras smadzenēm jūtu, ka jauno devaisu sauks iPad, tam būs 10″ekrāns, un viņš izskatīsies pēc liela iPhone… ieskaitot iPhone opsistēmu ar izrietošajiem ieguvumiem un trūkumiem…. domāju, ka pat home poga būs tāda pati kā iPhone! :)
  Uzsvars būs uz saturu nevis uz iekārtām… tobiš – Stīvs lielāko daļu laika veltīs stāstot kā to iekārtu var praktiski pielietot – lasīt e-grāmatas, skatīties video, foto, brovzēt internetu un spēlēt spēles… :) droši vien daži labi aplikāciju demo…. visas aplikācijas varēs nopirkt AppStore līdzīgi kā tas ir priekš iPhone. Satura jaunumi būs tieši grāmatu un avīžu jomā.
  Iespējams iekārtai būs iekā arī GPS, lai efektīvi varētu izmantot kā navigācijas iekārtu un Mobilā operatora piesaiste (subsīdijas), lai samazinātu iegādes “cenu” un lai papildus uzvārītos no ienākumiem nākotnē… kā arī lai nodrošinātu patstāvīgu pieeju internetam (lai nav atkarīgs no WiFi). Sākumā būs pieejams tikai Amerikā un gada beigās arī citiem mirstīgajiem. :)

 • Skatos, ka Vīgantam ir bijis kāds insaideru info :) Tāda sajūta ka komenārs rakstīts pēc keynote :) Bravo!