• eh, aizgājušā laikmeta burvība. Cik reižu ir būts Engures ostā ar jahtu – pat saskaitīt nevar. Labas atmiņas :)

 • anonīms

  Onkuli, sorry, bet es zuskatu, ka kādam beidzot ir jārunā, ir jāpasaka, tas, kas ir uz mēles vairumam tava bloga lasītāju. Tas, ko teikšu būs tieši un bez aplinkiem, iespējams, ka mans komentārs tiks dzēst. Nemaz nepārmestu Tev. Lūk mans sakāmais:

  Tavs blogs pēdējo daudzu mēnešu laikā vnk nereāli iesūkā!!! Nekā cita par faktiski nevienam neinteresējošām bildēm te nav. Protams, ja Tevi tas apmierina, ka onkulis.com tiek publicētas tava suņa bildes, tad mans komentāts ir nevietā, bet es stipri šaubos par to… Man liekas, ka vienīgais kas mani un iespējams vairumu RSS lasītāju neliek atbrīvotas no tavas RSS plūsmas ir cerības stariņš (naivs…) ka varbūt šoreiz būs kaut kas sakarīgs, informējoš, noderīgs.

  Tā arī neesmu sapratis, ko vēlies ar tā savām bildēm pateikt? ka esi krutais fotogrāfs?
  Vienvārdsakot ieteiktu piedomāt pie satura, jo tavējais sūkā!

  • Varu saprast tādu viedokli. Mani jau brīdināja, ka tā var notikt :)

   Šķiet, ka man vajadzēja publiski izsludināt, ka ir mainījies bloga virziens. Ja agrāk es ļoti vēlējos komentēt visu, kas apkārt, tad tagad tam vienkārši nav laika. Šobrīd blogs tiek turpināts, kā vieta, kur tiek liktas bildes, kuras ir interesantas tikai draugiem un man pašam, lai varētu pēc kāda laika atskatīties uz aizgājušajiem ikdienas notikumiem.

   Fotogrāfs es neesmu un saprotu, ka ar suņa bildēm pie jauniem lasītājiem netikšu, bet tas jau labu laiku nav mans mērķis. Žēl, ka ir sanācis nokaitināt vecos lasītājus.

   Ja vēl neesi izdzēsis šo blogu no RSS, tad pagaidi šīs nedēļas beigas, jo šis tas man ir vēl iekrājies.

 • anonīms

  ak jā iepriekšejais komentārs nebija domāts, kā pārmetums, vai kā tautā sauc: apdiršana!

  Vnk ieteikums, lai saglabātu lasītājus. Fotogrāfijas (un daudz profesionālākas var pat google.lv atrast!)

 • Krist2ps

  Lai nu kā, patīk foto kā tāds. It sevišķi, ja tas ir melnbalts vai arī nedaudz iedzeltens ar tādu kā vecuma piegaršu.

  Klau, Mik, varbūt ir vērts par fotobloga izveidi kā tādu padomāt? ((: Tas būtu kā vēlviens ieteikums augstākminētajiem komentāriem :)