video no radiovadāmā helikoptera skatupunkta

Nopirkām salauzto detaļu un beidzot likām manu dāvanu pie darba. Pēc stabiliem testa lidojumiem telpās devāmies laukā, lai izmēģinātu, vai helikopters spēj pacelt mobilo telefonu ar ieslēgtu video kameru. Izrādās, ka var.

[youtube width=”980″ height=”599″]http://www.youtube.com/watch?v=nh05t_gxheM[/youtube]

Saite uz video no radiovadāmā helikoptera skatupunkta.

 

,

 • Pēc ~ nedēļas es ar pamēģināšu šādu video safilmēt :)
  man baigi līdzīgs stāsts – aizmugures rotors ziemā tika sašķaidīts kad helīti iedzina vējš zaros un tas ar asti sērsnā piezemējās. Ziemas aukstumā plastmasa bija trausla. Tagad no ebaya tas ir atnācis cits. Tieši šajā nogalē arī pielīmēju apakšā mobilo (nokia x6), bet ar krietni patukšu bateriju tomēr viņam nebija spēka pacelties jo telefons bija par smagu. Un tā kā bija jādodas ceļā uz Rīgu, uzlādei laiks nepietika. Man gan ir kaut kāds ķīnietis Double Horse 9057 apmēram uz 70cm izmēru.

 • Rolandsu

  Nezinu, kā ar izmēriem, bet Tev varētu noderēt kaut kas šāds
  http://www.dealextreme.com/p/carbon-fiber-trainee-landing-kit-for-400-500-sized-helicopters-11994

 • qued

  kaut kā viņš tev baisi griežas uz riņķi. Vajadzētu būt iespējai vismaz uz pults pieregulēt neitrālo stāvokli, pašam no sevis viņam nevajadzētu grozīties.

  • Jā, viņam ir tāda iespēja, bet pēc kritiena viņš kļuva diezgan nestabils. Ar regulatoru uz pults var pieregulēt stabilitāti 2 minūtēm, tad atkal jāregulē no jauna.

 • Man arī pēc nedēļas būs, tikai tāds ar iPhone vadāmais, tāpēc jāizdomā, ar ko fimēt :))

 • njaa

  manas domāšanas pēc labāka negriešanās efektivitāte būs tiem, kam mehāniski piedzenās astes rotors no galvenā. Jo baterija izlādējas strauji, attiecīgi arī katra rotora griešānās ātrumi izmainas, tapēc arī sanāk ka pēc 2min jāregulē atkal. Bet tie kam jau mehāniski piedzenās no galvenā, tie būs jau citā cenu kategorijā.
  Pats esmu novērojis vienmēr kad man baterija paliek tukšāka, tad šams sāk vairāk rotēt pa gaisu.