programma, ar kuru fotogrāfijās var ticami ievietot jaunus objektus

Neticams video, kurā redzama jauna programma ar kuras palīdzību fotogrāfijā iespējams ievietot jaunus objektus. Programma spēj tikt galā ar gaismu, ēnām, telpas izmēriem, lai gala rezultāts izskatītos pēc iespējas reālāks.

Tiek apgalvots, ka pat iesācēji spēs ievietot fotogrāfijā jaunus objektus, lai kopējā aina izskatītos dabiski. Turklāt dažos gadījumos cilvēkiem būšot grūti noteikt, ka fotogrāfija ir uzlabota.

[vimeo width=”640″ height=”400″]http://vimeo.com/28962540[/vimeo]

Saite uz video: Rendering Synthetic Objects into Legacy Photographs

Researcher Kevin Karsch and his team at the University of Illinois at Urbana-Champaign are developing a software system that lets users easily insert objects into photographs, complete with convincing lighting and perspective. The system is astonishingly effective–to see it in action, watch their demo video.

Avots: laughingsquid.com

, , ,

 • Martins

  Pašlaik reālu pielietojumu neredzu. 3D džekiem mazliet par maz iespēju un ko līdzīgu var izdarīt jau esošajos softos. Fotogrāfiem pielietojums nulle, jo kurš no tiem spēj strādāt 3d tādā kvalitātē, lai ievietotais objekts neizskatītos briesmīgi?
  Kā tech demo ir labs un ja pamatīgi piestrādātu varētu, kas patiešām jēdzīgs sanākt.

  • Raitis Gorbacevičs

   Reti kurš izgudrojums uzreiz dod reālu ieguvumu/pielietojumu (elektrība, spuldzes, datori, …)

   • Martins

    Sho gruuti par izgudrojumu nosaukt. Tiiri ok real time render dzinis ar iespeeju maskeet objektus un iebuuveetu fiziku, Tas arii viss. Labaakais, tur ir tieshi speeja atpaziit gaismas, taas avotus un virzienus.

  • Laikam jau jāpiekrīt. Es domāju, ka šis rīks demonstrē tehnoloģiju, kuru varētu lietot, piemēram, mēbeļu tirgotāji. Nofotografē savu istabu un izvēlies, kur likt skapi vai galdu. Citiem vārdiem sakot, šis būtu rīks, kas domāts dažāda veida nišām, kur parastam lietotājam piešķir iespēju veikt elementāras darbības ar foto+objektu.

 • nice :)