pamēģini Basecamp

Šķiet, ka Basecamp pirmo reizi pamēģināju 2007. gadā un kopš tā laika diezgan regulāri sanāk pieslēgties dažādiem projektiem, kuri tiek pārvaldīti ar Basecamp palīdzību. Tomēr īpaši aktīvi Basecamp izmantoju pēdējos gados, lai tiktu galā ar darba uzdevumiem.

Gribu piedāvāt iespēju iegādāties Basecamp ar 10$ atlaidi pirmajam mēnesim. Pirms iegādāšanās ir iespēja 30 dienas servisu lietot pilnīgi bez maksas, kā arī tie, kuriem ir bail uzņemties saistības var pieteikties neievadot kredītkartes datus.

Lai saņemtu 10$ atlaidi, seko šai saitei
Lētākais lietošanas plāns ir 24$, kas ir pilnīgi pietiekami maziem uzņēmumiem un individuālajiem lietotājiem. Basecamp ir viens no tiem servisiem par kuriem labprāt maksāju, jo zinu, ka šis serviss par 12 latiem mēnesī man ietaupa daudz laika, kuru es iztērētu, ja dienas kārtību organizētu kādā citā veidā.

Vislabāk par Basecamp prot pastāstīt viņi paši

 • Piu

  Nevar pieteikties nenorādot kredītkartes datus!
  We need your billing information to reduce fraud and verify you have a valid credit card should you keep your account open. This prevents any interruption in service.

  • hmm, bēdīgi – šķiet, ka šis attiecas uz visiem, kas nav no ASV.

 • Anonymous

  Teambox ir, manuprāt, laba alternatīva gadījumos, ja nevēlies neko maksāt.

 • Man gan rāda, ka “Basecamp starts at only $49/month.” nevis 24$…

  • 24$ plāns ir redzams zem trijiem lielajiem blokiem. Tas ir viltīgi paslēpts. Tur pat ir arī bezmaksas plāns (pilnīgi bez maksas, bet ar ierobežojumiem).