Kā droši iepirkties internetā? Kā lietot PayPal, Amazon un eBay? Kādi ir aktuālie muitas nodokļi?

eBayforums.lv ir izgājis cauri vēl vienam attīstības posmam. Forums par iepirkšanos internetā ir atvēris jaunu, baltu lapu un ir atkal pieejams visiem, kas vēlas noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem. Jaunais foruma dzinējs (discourse.org) ļauj brīvi diskutēt un apmainīties ar idejām, saitēm un padomiem.

Šādi rīkojos, jo iepriekšējo foruma versiju bija apsēduši spameri, kā arī tas tīri tehniski bija novecojis. Jauno foruma tehnisko risinājumu droši vien varētu saukt, par pašu jaunāko un modernāko, kāds šobrīd ir pieejams.

Pagaidām forums ir pilns ar angliskiem terminiem, bet ir plānots forumu latviskot un tulkojumu padarīt brīvi pieejamu visiem, kas nākotnē lietos šo pašu foruma dzinēju.

Ceru, ka šis forums noderēs un kļūs par vērtīgu informācijas apmaiņas avotu. Veiksmi lietošanā!
Screen Shot 2013-08-22 at 11.05.45

, , ,

 • Papuass

  Respect par lokalizēšanu, dariet to uzreiz iekš https://github.com/discourse/discourse/tree/master/config/locales, lai ir visiem uzreiz un nekas nav atsevišķi jāmeklē.

  Saki, ka tas Discourse jau ir pietiekami stabils? Mēģinājām sen kaut kad un tad bija nejēgā lēns.

  • Jā, par tulkošanu tāda arī ir ideja, lai tas tiek iekļauts viņu gitā. Par stabilitāti grūti spriest. Pagaidām aktīva rosība nav manāma, lai varētu pateikt, kas notiek pie liela useru un diskusiju skaita, bet pats par sevi šis rīks reaģē labi. Es arī biju uz šo skatījies pirms laika, bet cik saprotu viņiem tas izstrādes cikls ir pietiekami ātrs un viss kustās uz priekšu.

   • Papuass

    Forumu iepriekš nelietoju, bet vecās tēmas tagad ir aizgājušas nebūtībā? Nemēģināsiet importēt kaut ko?

    • Es kaut kā vienpersoniski izlēmu, ka vecais forums jālikvidē pilnībā. Nezinu, cik tas bija prātīgi darīts, bet tā nu tas ir sanācis.

 • Artis

  Raksta nosaukums ar tam sekojošo saturu lika vilties. Nav atbildes uz šiem jautājumiem. Slikts stils.

  • Jā, gluži pareizi tas laikam nav. Atbildes būs forumā, ja pajautāsi gan kāds palīdzēs.

 • Mo

  UZ kādas platformas forums ir veidots ? Pats jau ilgi meklēju, kā vienkārši izveidot forumu latviešu valodā, bet phpbb ir jebkura cita valoda izņemot latviešu. Savukārt wordpress standarta risinājumi nav diez ko glīti.

  • Platforma ir (discourse.org), bet ņem vērā, ka pagaidām tā vēl nav latviskota, kā arī uzstādīšana nav no tām vienkāršākajām, vismaz es pats izvēlējos uzstādīšanu uzticēt ambero.lv